Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Putvinskio gatvės diena 2020

2020-05-23/12:00 - 18:00

Nemokama

Kviečiame atrasti negirdėtas V. Putvinskio gatvės istorijas! Minint Kauno gimtadienį ir Kaimynų dieną, Kauno menininkų namai (KMN) kviečia visus atšvęsti jau tradicija tapusią Putvinskio gatvės dieną.

Šiais metais susiklosčiusios aplinkybės mums nebeleidžia surengti visą dieną šurmuliuojančio festivalio, tad kviečiame V. Putvinskio gatvę atrasti kitais būdais – dalyvaujant žaidime, kuris atves jus į netikėtas gatvės vietas, ir laimint specialiai šiai dienai išleistą gatvės istorijų leidinį.

Šią dieną dalysimės istorijomis iš tų laikų, kai V. Putvinskio gatvės kiemai ir šaligatviai skambėjo ne tik tarpukario diplomatų reikalais, bet ir sovietų milicijos studentų armonikų melodijomis, hipių džiazavimu, o nuo gatvės kalnų ant kuprinių žiemą leisdavosi lietuvių, romų ir kitų tautybių vaikai.

Taigi, gegužės 23 d., šeštadienį, nuo 12 val. iki 18 val. kviečiame visus į V. Putvinskio gatvę, kur bus galima: sudalyvauti Putvinskio gatvės žaidime, kurio metu galėsite gyvai atrasti įdomiausias gatvės istorijas (žaidėjai bus apdovanoti V. Putvinskio gatvės istorijų leidiniu); pagaudyti saulės spindulius KMN terasoje vienai dienai įsikūrusiame Kultūros infocentre; pavartyti naujai išleistą V. Putvinskio gatvės istorijų leidinį, paskaitinėti mėnraščio „Kaunas pilnas kultūros“ naujus ir archyvinius numerius, atrasti KMN skaitykloje sukauptą šiuolaikinio meno leidinių lobyną, o taip pat pasišnekučiuoti vaišinantis puodeliu kavos.

Informacija

Data:
2020-05-23
Laikas:
12:00 - 18:00
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorijos:
, , , , , ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/1119766871716993

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Kauno menininkų namai
View Organizatorius Website
Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar