Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

KMN 50: Gimtadienio vakarėlis „Šokiai ir šakočiai“

2021-11-29/18:30 - 21:30

Lapkričio 29-ąją Kauno menininkų namai švenčia savo 50-ąjį gimtadienį. Jubiliejaus proga kviečiame jus į šventinį vakarėlį „Šokiai ir šakočiai“.

Ruoškite šventinę nuotaiką, o mes jums pažadame išskirtinę vakaro programą!

Vakaro pradžia 18:30

>>>>><<<<<<

Sneeze Etiquette

2021 metais susikūręs improvizacinės muzikos kolektyvas (Arturas Bumšteinas (patefonai), Kristupas Gikas (patefonai), Adas Gecevičius (mušamieji), Mantas Augustaitis (mušamieji)). Snyzai groja nesitardami, nerepetuodami, paleisdami vaizduotę ir įsiklausydami į spontaniškai kylančius akustinius vaizdinius. Šio kolektyvo muziką galima pavadinti koliažiniu needle jazz’u arba skrebenimo punk’u. Tačiau galima to nevadinti muzika, jeigu terminas šokiruoja.

Persona 2

Persona 2 – tai 2020 m. įgyvendinto Edvino Mikulskio tapybos projekto „Persona“ tęsinys. Tapymo procese išsivysčiusios idėjos paskatino kurti ir tęsti sumanymą už tapybos lauko ribų. Paveiksluose pradėta nagrinėti asmenybės daugialypumo tema toliau vystoma per šokį, performansą, skaitmeną. Kūrinyje mėginama išsinerti iš visuomenės primetamų rolių, meninėmis priemonėmis užčiuopti lyties performatyvumą, taip steigiant pozityvų santykį su savimi. Performanse trinamos ribos tarp moteriškumo ir vyriškumo, leidžiamo ir draudžiamo, asmeniško ir universalaus ir leidžiamasi į kelionę atrandant save.

Local girls

Tai dviejų tarpdisciplininių menininkių, didžėjų bei muzikos prodiuserių – Kotrynos Briedytės ir Ekvilinos Milaševičiūtės duetas. Laviruodamos tarp įvairių muzikos ir audio žanrų, jos kolekcionuojamus garsus bei tekstus maišo tarpusavyje kurdamos dažniausiai laikinus, kontekstualius naratyvus. Nuo 2018 m. atlikėjų kuruojamas renginių ciklas „Small Talk“ tyrinėja eksperimentinės elektronikos lauką Lietuvoje.

>>>>><<<<<<

Projektą Kauno menininkų namams–50 finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Globėjas – Kauno miesto savivaldybė

>>>>><<<<<<

Prieš gimtadienio vakarėlį, 17 val., vyks ekskursija po Kauno menininkų namus ir joje veikiančias jubiliejui skirtas parodas:

KMN 50: Marijos Nemčenko paroda „LAK“

KMN 50: Paroda „Gyvi Namai“

Informacija

Data:
2021-11-29
Laikas:
18:30 - 21:30
Renginio kategorijos:
, ,
Renginys Facebook:
https://www.facebook.com/events/1034130600772104

Vieta

Kauno menininkų namai
V. Putvinskio g. 56
Kaunas,

Organizatorius

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar