Žodžiai gali užmigdyti ir pažadinti, įsiutinti, įgalinti. Poezija, pasakojimai, dialogai, dainos, anekdotai, romanai – žodžiai. Vienas dalykas, ką kiekvienas iš mūsų turi, – savo žodžius ir iš jų sukuriamą prasmę. „Žodžiai nuo sienų“ kviečia 16-18 metų jaunuolius įdarbinti žodžius kūrybiniams sakytinės poezijos eksperimentams.

Keturių dienų tarptautinė vasaros stovykla, kuri vyks rugpjūčio 19–22 d. Kauno menininkų namuose, kvies kurti rašymo ir skaitymo dirbtuvėse drauge su bendraamžiais iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, naudoti netradicinius literatūros formatus aktualiausių mūsų laikų problemoms nagrinėti ir savo kūrybą pristatyti stovyklos dalyviams bei „Trenksmo“ renginių programos auditorijai.

Stovyklos programą sudarys kūrybiniai užsiėmimai, vedami Lietuvos slemo laureatų ir kūrybinių literatūros dirbtuvių vedėjų bei kviestinės autorės Martine Johansen. Finalinis stovyklos renginys bus atviras „Trenksmo“ slemų auditorijai ir vyks anglų kalba, jame savo kūrybą pristatys stovyklos dalyviai ir M.Johansen bei vietiniai slemeriai, kuriantys anglų kalba.

Stovyklos lektorius ir dirbtuvių vedėjus pristatysime jau netrukus, daugiau informacijos – asta@kpk.lt

– Stovyklos dalyviai privalo mokėti anglų k.

– Registracija* dalyvauti stovykloje: shorturl.at/bpqyC

*Stovyklos dalyvių skaičius yra ribotas, tad, esant didesniam skaičiui norinčių dalyvauti, bus vykdoma atranka.

Stovykla yra finansuojama Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje ir yra Kauno menininkų namų Literatūros edukacijos programos „Trenksmas“ dalis. Literatūros edukacijos programa „Trenksmas“ yra finansuojama Lietuvos kultūros tarybos.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar