Kas mes esame

Kauno menininkų namai (KMN) – Kauno miesto profesionaliųjų menų centras, vykdantis kultūrinę veiklą, plėtojantis šiuolaikinio meno sklaidą, organizuojantis ir pristatantis visuomenei kultūrines programas. KMN prodiusuoja kultūros ir meno turinį, koordinuoja miesto kultūros informaciją, o taip pat veikia kaip mediatorius tarp miesto savivaldybės ir kultūros operatorių bei jų auditorijų.

Pusšimtį veiklos metų skaičiuojantys KMN – viena ilgiausiai veikiančių tokių įstaigų ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje. Nuo 2017 m. KMN nuosekliai kuriamos ir vystomos šios platformos: meninių rezidencijų, edukacijų ir Kultūros infocentro. Nuo 2020 m. KMN veikia (industrinės) kultūros platforma MATTERS. Šalia pagrindinių platformų vystomos į bendruomenes orientuotos bendrakūrybos veiklos ir profesionaliųjų menų pristatymas, o jų apimtyje daug dėmesio skiriama kultūros prieinamumui.

Lankytojams KMN siekia pasiūlyti aukščiausios kokybės programą – koncertai, kino seansai, menininkų rezidencijos, knygų pristatymai, parodos, kūrybinės dirbtuvės, slemo poezijos skaitymai – tik dalis visų čia vykstančių renginių.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar