Kauno menininkų namai atidaro edukacinę platformą atvirą vizualiųjų ir tarpdisciplininių menų projektams, kuriuose kviečiami/mos dalyvauti įvairių meno ir kultūros sričių studentai/ės, pradedantys/čios savo karjerą menininkai/ės ir kuratoriai/ės.

Vasario 9 d. 19 val. šviesos ir garso instaliaciją „Užuoglauda“ pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Naujųjų medijų meno studentė AUSTĖJA AUŠKALNYTĖ.
Instaliacija veiks iki vasario 17 d. nuo 16 iki 19 val. darbo dienomis.


Apie instaliaciją:
Sukdamiesi sistemos tempais dažnai pametame tai, ko vėl ieškome – savęs pačių. Visi antriniai simboliai yra interpretuotini, bet nurodo į metaforas, kurios instaliacijoje pasitelkiamos siekiant sukurti užuoglaudą (ang. Shelter).


Instaliacijos „Užuoglauda“ ašis – vektorinė pusiausvyra (angl. vector equilibrium), geometrinis jos pavadinimas kubokaedras. Fenomenalų pasaulį padeda suprasti struktūros, geometrinės formos ir proporcijos, o kubokaedras yra vienintelė geometrinė forma, kurios visi vektoriai yra vienodo ilgio. Būtent iš energetinės perspektyvos vektorinė pusiausvyra reiškia tobulą būseną, kai energijos judėjimas pasiekia absoliučią pusiausvyrą, todėl ji laikoma stabilumo ir harmonijos simboliu.


Veidrodžio šukės atspindi transliuojamą medijų pasaulio iškreiptą vaizdą. Instaliacijoje skambantys ir ją papildantys Tibeto dubenų garsai raminančiomis ir giliomis vibracijomis perteikia ryšį su dvasinėmis praktikomis.

Svetainė atnaujinama | Site under construction
This is default text for notification bar